Türk İhracatında Bakış Door Rüzgarı

05.08.2021 10:36 tarihinde yayımlandı.

399 gösterim

Türkiye'nin ve Orta Doğunun en büyük, Avrupa'nın ikinci büyük kapı üretim tesisini inşa etmenin, üretim ve ihracata katkı sağlmanın en önemli kazanımlarından biri de, uzak coğrafyalarda Türk markası ve kalitesiyle tanıştırdığımız değerli müşterilerimizle ticaretimizi sürdürmek. 


Değişen makro ekonomik merkezler ve Dünya'nın yeniden inşaa edildiği şu günlerde, epey zamandır unutulmuş uzak coğrafyaların ihtiyaçlarını karşılamak, ortak, dengeli ve adil kazanç altyapısı ile şekillendirdiğimiz gelecekte, gerek Türk ekonomisine sağladığımız katkılar, gerek ise ürün ve kalite götürdüğümüz değerli iş ortaklarımızın sürdürülebilir ticaret beklentilerine verdiğimiz ortak cevap, bizleri daha uzun soluklu ticari işbirlikleri konusunda motive ediyor.

Geçtiğimiz günlerde transferini gerçekleştirdiğimiz ürünlerimizden Bakış Door markası ile rotamız şimdi Somalide!

Diğer haberler

AVRASYA KAPI FUARI | TÜYAP

5. HOL 515/A 03 - 06 KASIM 2021 TÜYAP KAPI PENCERE FUARINA DAVETLİSİNİZ ONLINE BİLET İÇİN TIKLAYINIZ : https://davetiye.tuyap.online/index.php?Fid=2907

DETAYLAR

Intermob 2021

Bu yıl 9-13 Ekim 2021 tarihlerinde düzenlenecek olan 23. Intermob Uluslararası Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojisi Fuarında 7. Hol 722/A No’lu adada konuklarımızı bekliyor olacağız.

DETAYLAR

Yeni Camlı Kapaklarımızı Satışa Sunduk

 Yeni Camlı Kapaklarımızı Satışa Sunduk... Membrane modellerimize eklediğimiz 152 ve 154 model camlı kapaklarımız ile daha şık, daha özgün tasarımlara imza atabileceksiniz. Diğer tüm modellerimiz ile bir bütün olu

DETAYLAR