Bakış Grup; üretim, kalite ve satış eğitimi gerçekleştirdi

27.01.2023 17:17 tarihinde yayımlandı.

191 gösterim

Türkiye’nin ve Ortadoğu’nun en büyük iç kapı üreticisi Bakış Grup, İzmir Torbalı’da bulunan üretim tesisinde, Fabrika Müdürü Hüseyin Güler moderatörlüğünde eğitim gerçekleştirdi. Kalite prensipleri, üretim ve satış konularının ele alındığı eğitimde, kapı, kapak ve panel kategorilerinin yeni katalog ve renk kartalası hakkında bilgilendirme yapıldı.


Kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyetini ilke edinerek, birim yetkililerinin katılım sağladığı eğitimde; üretim ağı prensipleri hakkında detaylı bilgi verildi. Kapı, kapak ve panel üretim ağında karşılaşılan sorunlar ve şikayetler ile planlama başlıkları ele alındı. Akrilik paneller ile ilgili detaylı bilgilendirme yapılarak, sipariş alımı ve güncel fiyat listeleri hakkında değerlendirmeler yapıldı.


İş ortakları ve müşterilerine şeffaf ve güvenilir bir hizmet sunmayı hedefleyen Bakış Grup, deneyimli personel kadrosuyla uluslararası pazarda büyümeye devam ediyor.

Diğer haberler

BAKIŞ GRUP YENİ ÜRÜNLERİ İLE 2023 YILINA HAZIR

BAKIŞ GRUP YENİ ÜRÜNLERİ İLE BİRLİKTE 2023 YILINA HIZLI BİR GİRİŞ YAPTI ‘Kaliteli hizmet ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz, üretiyoruz.’  Türkiye ve Ortadoğu’nun en b&uu

DETAYLAR

Bakış Grup Tanıtım

DETAYLAR

Türkiye'nin ve Ortadoğu'nun En Büyük Kapı Üretim Tesisi

DETAYLAR